Начало Кикбокс и муай тай Сергей Браун с два нокаута за една вечер

Сергей Браун с два нокаута за една вечер

0

Елитният германски кикбоксьор и киокушин боец Сергей Браун записа нова специална победа в кариерата си.

Браун се би на галавечер във Франкфурт, Германия, където спечели титлата в средна категория на веригата Mixfight Championship. Германецът победи и двамата си опоненти чрез нокаут.

Общо четирима бойци участваха в мини-турнирът, като форматът бе в два 1/2-финала и един финал.

Am kommenden Samstag ist es so weit ????

Публикувахте от Sergej Braun в Понеделник, 2 декември 2019 г.

Първи противник на Браун бе поляка Лукаш Плавецки, който бе пратен в нокаут в края на финалния трети рунд. Във финалната среща германецът се изправи срещу победителя от другия поток – Брайс Комбу.

Умората от първата среща явно е била по-осезаема в Комбу, който последва съдбата на Плавецки и падна на земята във втория рунд.

Това бяха последните два мача на Сергей Браун за 2019 г., който ще се завърне на ринга през месец февруари.