Начало Самбо и бойно самбо България приключи Европейското по самбо с още две отличия

България приключи Европейското по самбо с още две отличия

0

Българският национален отбор по самбо и бойно самбо спечели още две отличия от Европейското първенство, което се проведе в сръбския град Нови Сад.

В последния ден от шампионата с бронзови отличия се окичиха представителите ни в бойното самбо.

Ивайло Симеонов стигна до бронза в категория до 79 кг, а Любомир Тончев влезе в топ 3 при 98-килограмовите.

Ангел Ангелов остана близо до спечелване на медал, оставайки пети, като 15 секунди го лишиха от отличие.

Припомняме, че в предходния ден от първенството страната ни спечели още 5 бронзови медала при мъжете и жените.

Преди това и младежите и девойките до 20 години се представиха на ниво, след като стигнаха до общо 8 отличия, от които 1 сребро и 7 бронза!