Начало Бокс Боксьорите на ЦСКА с титлата и Купата на България
0

Боксьорите на ЦСКА с титлата и Купата на България

0

Боксьорите на ЦСКА спечелиха отборното първенство за мъже, както и Купата на България. Това стана факт, след като във Варна завърши вторият кръг от ДЛОП, който се явяваше и турнир за втората надпревара.

След края на първенство и направеното общо класиране „червените” събират 50 точки, следвани от „Бокс за всички” с 32 и „Червен бряг” с 22 пункта. В подреждането за Купата на България пък ЦСКА е лидер с 23 точки, пред „Бокс за всички” с 13 и „Победа” Бургас с 10.

ЦСКА излъчи най-много шампиони на турнира във Варна. Със златни медали в „морската ни столица” се поздравиха Кирил Русинов (63.5 кг), Калин Мавродиев (67 кг), Кристиян Николов (80 кг) и Радослав Панталеев (92 кг). Представителите на Бокс за всички пък взеха две титли чрез Хавиер Диас и Йордан Морехон.