Начало Бокс Как протича денят на един шампион?

Как протича денят на един шампион?

1

Самуел Боуен е една от големите надежди на британския бокс. Той е интерконтинентален шампион на WBO и шапион на Великобритания в категория супер перо. Куршума има 14 победи (10 с нокаут) при професионалистите и нито една загуба.

През есента подписа с промоутъра Франк Уорън и тепърва ще набира популярност.

Вижте как протича денят на Боуен:

4:30 – Боксьорът се събужда и започва деня с упражнения и джогинг

6:30 – Начало на 10-часова смяна в завод за производство на двигатели за багери

16:30 – Край на работния ден. Сам Боуен се качва на автомобила си и шофира 75 минути до залата.

17:45 – Време е за 90-минутна тежка тренировка.

19:15 – Тръгване от залата обратно за вкъщи. Боксьорът живее в Ибсток, Лестършър.

20:30 – Отново е у дома, за да прекара време със сина си, който е на 7 месеца.

Следващият мач на британеца е на 23-ти февруари в Лестър. Ще защитава титлите си срещу Рони Кларк.