Начало Други Ясни са шампионите от държавното онлайн първенство по таекуон-до ITF

Ясни са шампионите от държавното онлайн първенство по таекуон-до ITF

Ясни са шампионите от държавното онлайн първенство по таекуон-до ITF
0

Общо 263 таекуондисти взеха участие в първото по рода си Държавно онлайн първенство по Таекуон-до ITF в дисциплината „Форма“. Те бяха разделени по възраст и техническа степен като 27 от тях ликуваха с титли.

По регламент всеки таекуондист трябваше да запише видео в домашни условия – вкъщи, на двора или на място, където има достатъчно дистанция, с  изпълнението на „форма“. Съдийска комисия от петима души оцени най-добрите в реално време.

„Чест прави на всеки един състезател, че се беше максимално подготвил и показа най-доброто от себе си. Въпреки, че е нетрадиционен шампионат, критериите и оценките бяха професионални и абсолютно по всички правила. Специалната платформа ISCORE даде възможност нещата да се случат перфектно и повече от 12 часа продължи състезанието в различните възрасти. Силно се надявам в най-близко време да започнем и организирани тренировки в зала, но здравето е преди всичко и когато премине този период на социална изолация, започваме с всекидневните занимания във всички клубове“, сподели Марио Богданов – президентът на БФ Таекуон-До ITF.

В онлайн шампионата взеха участие състезатели от клубове в цялата страна, като на призьорите бяха изпратени специални грамоти за представянето им .

Шампиони на форума станаха:

11-13 годишни ( 8-7 гуп) – Цвети Богданова ( ТК „Левски-Ейнджълс“)

11-13 годишни ( 6-5 гуп) – Нели Тодорова ( ТК „Фолкън“)

11-13 годишни ( 4-3гуп)- Ферай Ахмедова ( ТК „Тервел 2006“)

11-13 годишни ( 8-7 гуп) – Венелин Янков ( ТК „Багатур“)

11-13 годишни ( 6-5 гуп) – Александър Ангелов (ТК „Некст“)

11-13 годишни ( 4-3 гуп) – Мирослав Петров (ТК „Некст“)

14-17 годишни ( 8-7 гуп) – Михаела Велкова (ТК  „Тайгър тим“)

14-17 годишни ( 6-5 гуп) – Моника Генкова (ТК „Тервел 2006“)

14-17 годишни ( 4-3 гуп) – Катрин Гемкова (ТК „Хоук“)

14-17 годишни ( 2-1 гуп) – Елена Любомирова (ТК „АВС“)

14-17 годишни ( 8-7 гуп) – Денислав Бакърджиев (ТК „Багатур“)

14-17 годишни ( 6-5 гуп) – Александър Киров (ТК „Тайгър тим“)

14-17 годишни ( 4-3 гуп) – Кристофор Филчев (ТК „Некст“)

14-17 годишни ( 2-1 гуп) – Абедин Ахмедов (ТК „Теврел 2006“)

14-17 годишни, 1 ДАН – Илчо Машев (ТК „Один“)

18-39 жени ( 6-5 гуп) – Златина Савова (ТК „Багатур“)

18-39 жени ( 4-3 гуп) – Велислава Димитрова (ТК „Тайгър тим“)

18-39 жени ( 2-1 гуп) – Яна Тошева (ТК „Акила“)

18-39 жени, 1 ДАН – Дина Ел Шарафи (ТК „Багатур“)

18-39 жени , 2 ДАН – Катерина Бойчева (ТК „Асеновец“)

18-39 жени, 4 ДАН – Сона Ребело (ТК „България тим“)

18-39 мъже ( 6-5 гуп) – Андриан Андонов (ТК „Одесос“)

18-39 мъже ( 4-3 гуп) – Стефан Атанасов (ТК „Одесос“)

18-39 мъже ( 2-1 гуп) – Теодор Тодоров (ТК „Одесос“)

18-39 мъже, 1 ДАН – Петко Димитров (ТК „Один“)

18-39 мъже, 2 ДАН – Кристиян Игнатов (ТК „Тайгър тим“)

18-39 мъже- 3 ДАН – Ивайло Бакърджиев (ТК „Багатур“)