Начало Бокс Боксьорите на „Локомотив“ с отборната титла при младежите
0

Боксьорите на „Локомотив“ с отборната титла при младежите

0

Боксьорите на „Локомотив“ София спечели отборната титла от държавното първенство за младежи. Столичните „железничари“ завършиха на първо място в генералното класиране, след като се представиха най-силно във втория кръг на турнира. Надпреварата се проведе за пръв път в „Арена Шумен“ в Шумен.

Момчетата от „Локомотив“ записаха общ сбор от 51 точки в двата кръга през сезона. Те изпреварват Боксова Академия „Борислав Бояджиев“, следвани на трето място от „Левски“ София.

На турнира в Шумен през седмицата „Локомотив“ София спечели 3 златни, 1 сребърен и 2 бронзови отличия. С титли за „железничарите“ се поздравиха Даниел Кирилов (57 кг), Ванислав Йотов (71 кг) и Георги Стоев (92 кг). Второто място е за Боксова академия „Борислав Бояджиев“ с 2 златни медала и 1 бронз, а третата позиция е за БК „Русе“ с една титла и две сребърни отличия.