Начало Бокс Локомотив София със златото от Ботевград
0

Локомотив София със златото от Ботевград

0

Боксьорите на „Локомотив“ София се представиха най-силно и спечелиха първия кръг на ДЛОП и Купа „България” за младежи, който се проведе в Ботевград. Талантите на „железничарите” завършиха на първо място в отборното класиране. Те спечелиха 8 медала и записаха общо 31 точки в крайното класиране. Младежите на „Локомотив“ ликуваха с две титли, две сребърни отличия и още 4 бронзови.

На второ място се нареди Боксова Академия „Борислав Бояджиев”. Талантите в състава на националния треньор на България спечелиха 20 точки, като завършиха с 2 златни и един сребърен медал. Третото място е за младежите на „Левски“ София, които завършиха с 15 точки, печелейки две титли и още един бронз.

Общо 129 боксьори от 45 клуба взеха участие на турнира в Ботевград. Със златни отличия в отделните категории се поздравиха още „Русе“, „Балкан“, ЦСКА и „Черно море“.