Начало Бокс Фурор за боксьорите ни на турнира в Прищина
0

Фурор за боксьорите ни на турнира в Прищина

0

Българските боксьори постигнаха безапелационни победи на международния турнир „Адем Яшари” в Прищина. Родните национали спечелиха 5 титли, от общо шестима участника и напълно заслужено обраха овациите в 23-ото издание на надпреварата.

Със златни отличия се поздравиха Ясен Радев, Хавиер Ибаниес, Красимир Джуров, Рами Киуан и Йордан Морехон. Те спечелиха по безапелационен начин своите категории в „Двореца на спорта” в столицата на Косово.

Ибаниес и Морехон получиха и индивидуални награди за представянето си. Хавиер бе отличен за най-техничен боксьор на ринга. Йордан пък бе избран за най-борбен и сърцат.

Националите ни се завърнаха от Прищина днес, като тази седмица ще вземат участие на Държавното лично отборно първенство и финали за Купа България. То ще се проведе във Варна от 24 до 27 ноември.