Начало Бокс Тайсън Фюри надъха футболист на Манчестър Ю с цитат от Роки
0

Тайсън Фюри надъха футболист на Манчестър Ю с цитат от Роки

0

Световният шампион на WBC в тежка категория Тайсън Фюри (30-0-1) използва социалните мрежи, за да надъха един от футболистите на „Манчестър Юнайтед”. „Циганския крал” е заклет фен на „червените дяволи”, като не пропуска техен мач, било то на стадиона или пред телевизионния екран.

Фюри побърза да мотивира Джеси Лингард, който отбеляза победния гол срещу „Уест Хем” в последния кръг на Висшата лига. „Манчестър Ю” стигна до успех с 2:1, след като крилото реализира красиво попадение в последната минута, а малко след това Давид де Хеа спаси дузпа в добавеното време.

Не е въпросът колко тежко може да удариш, а колко тежки удари може да понесеш и след това да се изправиш. Колко може да поемеш и да продължиш напред”, написа Фюри в социалните мрежи. Цитатът е част от една от прословутите речи на „Роки” в екранизацията на боксовия герой от филмите на Силвестър Сталоун.

Самият Тайсън продължава подготовката си за сблъсъка с Дионтей Уайлдър (42-1-1). Двамата ще се срещнат на 9 октомври в Лас Вегас в третия им двубой, който трябва да сложи точка на спора помежду им.

Снимка: БГНЕС