Начало Други ЦСКА и „Кодокан“ с републиканските титли по джудо (СНИМКИ)

ЦСКА и „Кодокан“ с републиканските титли по джудо (СНИМКИ)

0

Клуб по джудо и самбо ЦСКА и пазарджишкия „Кодокан“ си тръгнаха с отборните титли от Държавното отборно първенство по джудо за младежи и юноши младша възраст за 2020 г. Състезанието се проведе на 31-ви октомври в зала „Арена Асарел“ в град Панагюрище. Битхите се водеха на три татамита, а в неделя там бяха определени и шампионите при девойките старша възраст и девойки.

При юношите на първо място се класира отборът на „Кодокан“ от град Пазарджик, оставяйки след себе си Спортна академия „Биоком“ от град Сливен и на трето място завършиха състезателите на „Илинден“ и „Шун Джудо клуб“ от град София.

Шампионите от „Кодокан“

При младежите с шампионската купа ликува ЦСКА, като втори остана друг столичен клуб – „Локомотив“ София, а трети „Илинден“ (София) и „Кодокан“ (Пазарджик).

Шампионите от ЦСКА

Шампионатът се проведе без публика, след като бяха въведи мерки от Министерството на спорта и Министерството на здравеопазването заради пандемията от COVID-19.